Огляд сучасних сільськогосподарських обладнань та машин

Тяжко осягнути масштабність сучасного ринку сільськогосподарських машин та обладнання. Виробники для своїх клієнтів вдосконалюються, створюють нову техніку, роблять її потужною і простою у використанні, розробляють машини, які можуть відразу виконувати декілька функцій. Крім цього, фірми прагнуть зробити свій товар ще й максимально недорогим, таким, який би користувався популярністю в багатьох країнах. Варто відмітити, що багатьом компаніям справді вдається зробити оригінальне, просте, високопродуктивне та недороге обладнання для сільського господарства.

Однією із компаній, яка займається продажем техніки провідних виробників, є наша компанія. Підприємство в своєму каталозі має ґрунтообробні агрегати, широкий асортимент розсіювачів міндобрива, плугів, картоплекопалок, зернонавантажувачів та інших устаткувань, які можна купити за доступними цінами.

Розглянемо техніку, яка користується широкою популярністю в Україні.

1) Культиватор навісний - це обладання для обробки родючого шару ґрунту. Він вдало бореться із бур'янами та виконує боронування. Його глибина сягає 5-12 см. Широко застосовується у сільському господарстві, на фермах, у приватних господарів.
2) Картоплесаджалка - популярна та необхідна річ для великої території поля. Завдяки такому агрегату швидкість саджання картоплі збільшується, а витрата власних сил зменшується. Для пришвидшення цього процесу можна використовувати дворядну саджалку.
3) Картоплекопалка - не менш зручна та корисна машина, яка допоможе зібрати урожай картоплі, моркви чи буряків. Такий агрегат має високу продуктивність та ідеально підходить для невеликих земельних ділянок.
4) Плуг - обладнання для оранки поля. Може мати різну ширину захвату та кількість корпусів. На сучасних тракторах глибину і кут оранки можна встановити автоматично.
5) Зернонавантажувач - пристрій, який піднімає, транспортує і вивантажує зерно та ін. Для виготовлення навантажувача використовуються надійні та міцні матеріали. Це обладнання дуже просте у використанні.
6) Обприскувач - таке устаткування широко використовується в Україні для того, щоб підживити рослини розчинами неорганічних рідких добрив. Обприскувачі можуть мати різну ємкість, тому користуються попитом у багатьох сільськогосподарських підприємствах.
7) Сортувальний стіл - зручний та високопродуктивний апарат для того, щоб відсортувати картоплю. Такий пристрій швидко вправляється із роботою.

Ми навели декілька прикладів сучасного обладнання для сільського господарства, яке значно полегшує обробку землі та збір урожаю. Для того, щоб переглянути повний каталог товарів переходьте за цим посиланням.

Ми гарантуємо Вам якість продукції, вигідні ціни та приємну співпрацю із нашою компанією.